Jdi zpět

Přihlašování spuštěno!

Shánějte montérky, posilněte fyzičku, už jen 150 dní nás dělí od nejlepší akce léta - dobrovolnické brigády Workship! A pilujte cizojazyčnou mluvu, protože letošní pátý ročník bude událostí mezinárodní. Kromě již tradičních českých, slovenských a německých účastníků se připojí také dobrovolníci z Polska, Itálie, Francie, Británie a Irska. Workship je akce pro mladé lidi ve věku 18 - 35 let a proběhne v termínu 20. - 26.8. 2017.
Tým oblátské mládeže pracuje na přípravách naplno již od začátku roku, v současné době například vzniká kulturní program, který nám zpříjemní společné workshipové večery, či propagační letáčky v několika jazycích. Čerstvou novinkou je letošní videopozvánka, kterou můžete vidět na našem youtube kanálu (youtube), a také fakt, že 20. března bylo spuštěno přihlašování, které se hned v prvních hodinách těšilo nebývalému zájmu. Místa se rychle obsazují a neomezený počet dobrovolníků se do manětínského kulturáku bohužel nevejde, takže pokud stále váháte, zahoďte všechny pochybnosti a co nejdříve se přihlaste (přihláška)!
Sledujte náš web (http://www.workship.farnostplasy.cz/) a facebook (https://www.facebook.com/workship.manetin/), kde si kromě aktuálního dění můžete prohlédnout rozmanité fotogalerie či zjistit o Workshipu něco víc z příspěvků účastníků předchozích ročníků.