-

Radost pro nové obláty

23. dubna v 10:00 přestanou být Michael, Oto a Pavel oblátskými novici a stanou se skrze svou první oblaci (první časné řeholní sliby) novými obláty - scholastiky.
Tato radostná událost proběhne v německém Hünfeldu. Abychom jim mohli být v tento okamžik všichni nablízku, rozhodli jsme se je doprovodit třídenní modlitbou radostného růžence. Jako Maria, patronka naší kongregace, řekla Hospodinu své ano a přijala do svého života Krista, aby ho mohla darovat světu, řeknou své radikální ano i naši tři noví spolubratři. Spojme se tedy s nimi modlitbou radostných tajemství a vyprošujme jim právě radost ze svého darování se Ježíši a ze služby bratřím a sestrám.
Jak na to? Pokusme se tři dny předcházející prvním slibům vyplnit modlitbou radostného růžence. Každou hodinu jeden růženec. Samozřejmě to neznamená, že se ho musíme modlit celou hodinu… Začneme v 10:00 dopoledne ve čtvrtek 20. dubna a skončíme se začátkem eucharistie, při které budou kluci sliby skládat, tedy v neděli 23. dubna v 10:00.
Pokud se chcete do modlitby za radost pro naše nové obláty zapojit i vy, vyberte si, prosím, den a hodinu a pošlete tyto dva údaje se svým jménem na adresu: vlastimil@oblati.cz .
Moc vám za vaši modlitební podporu děkujeme. Vaši misionáři obláti.

Jdi zpět