Jdi zpět

Workship IV.: Grande André!

Milý OMIGangu,
tímto dopisem bych vám všem chtěl poděkovat za uplynulý týden na Workshipu.
„Když Bůh prozařuje“… To je pro mě výraz, který nejlépe vystihuje týden, který jsem s vámi mohl prožít. Jsem ještě stále mimo z těch všech dojmů minulého týdne. Při mnoha příležitostech se mi zdálo, jako by byl Bůh s námi jako tichý, ale vnímatelný průvodce: ve výzvách jednotlivých prací, v setkáních s lidmi, v modlitbě a sdílení, při společném jídle a ve chvílích, kdy jsme se prostě jen smáli nebo společně zpívali.
Chtěl bych vám poděkovat za dobrou organizaci, za vaši dobrou náladu, za váš úsměv každé ráno (i přes těch jen pár hodin spánku). Děkuji vám za vaši oblátskou horlivost a za to, že jsem v průběhu těch pár dní mohl najít nové přátele... lidi, kteří se mnou ušli kousek cesty a sdíleli se mnou radost i vyčerpání a byli se mnou i při loučení a odjezdu.
Díky každému z vás za vaši námahu a vaše nasazení a chci vás povzbudit, abyste kráčeli dál na vaší cestě věrných křesťanů. Nepřestávejte hledat toho Boha, který prozařuje i ve vašem životě, ve vaší všednosti! Nepřestávejte se ho tázat po vašem povolání a nebojte se ho poprosit o pomoc, když přijdou těžkosti!
Budu se za vás modlit a ještě dlouho vzpomínat na společné chvíle. Už teď se těším na Workship 2018! Hodně Božího požehnání a těším se brzy na viděnou! Váš André omi